Ваша країна Украина ?
Інтернет магазин 10ft працює в наступних країнах:
Підтвердіть Ваш регіон або виберіть свою країну з переліку вище.
Выбрав вашу страну вам будет показана продукция, которая доступна для доставки в ваш регион. В ином случае цены и стоимость доставки будут отличаться.

Договір оферти 10ft

Договір оферти інтернет магазина 10ft - 1

Публічна пропозиція договору продукції продукції

Ця угода адресована споживачам і є офіційною та публічною пропозицією продавця, представленої обручем 10 футів. Споживач, діючи з метою придбання товару, приймає умови цієї Угоди (далі - угода) на наступному:

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.1. Ця угода є угодою про публічну пропозицію, її умови однакові для всіх покупців незалежно від статусу (фізична особа, юридична особа, фізична особа - підприємець).

1.2. У випадку прийняття умов цієї Угоди, тобто. Публічна пропозиція продавця, споживач стає покупцем.

1.3. Укладаючи угоду, покупець підтверджує, що він повністю і повністю ознайомлений і погоджується з його умовами, а також якщо покупець є фізичною особою, дає дозвіл на обробку своїх особистих даних продавцем, щоб виконати умови цієї Угоди , можливість взаємних поселень, а також отримувати рахунки, дії та інші документи. Дозвіл на обробку персональних даних діє протягом усього терміну договору, а також протягом необмеженого періоду після закінчення його дійсності. Крім того, укладення цієї Угоди, замовник підтверджує, що його повідомляють (без додаткового повідомлення) про права, встановлені законом України, "про захист персональних даних", на мету збору даних, а також його особистий Дані передаються продавцю з метою можливості виконання умов цієї Угоди, можливості взаємних поселень, а також для отримання рахунків, актів та інших документів. Замовник також погоджується з тим, що продавець має право надавати доступ та передавати свої особисті дані третім сторонам без додаткових сповіщень клієнтів, не змінюючи цілі обробки персональних даних. Обсяг прав замовника як предмет персональних даних відповідно до закону України "про захист персональних даних" відомий і зрозумілий йому.

2. Терміни та визначення

Користувач - особа, відвідувач сайту, який приймає умови цієї Угоди та бажає розміщувати замовлення на сайті https://10fthoop.com.

Покупець - користувач, який опублікував замовлення на веб -сайті https://10fthoop.com.

Адміністрація веб-сайту співробітників, які мають авториту інтернет-магазину, щоб керувати сайтом, який організовує та (або) обробляє персональні дані, а також визначати мету обробки персональних даних, склад персональних даних, що підлягають обробці, діяльності (операцій ) виконано з персональними даними.

Сайт - https://10fthoop.com.

Адміністрація веб-сайту співробітників, які мають авториту інтернет-магазину, щоб керувати сайтом, який організовує та (або) обробляє персональні дані, а також визначати мету обробки персональних даних, склад персональних даних, що підлягають обробці, діяльності (операцій ) виконано з персональними даними.

Продукт-список товарів, опублікованих на веб-сайті інтернет-магазину, за яким вказано ціну, назву та опис товарів. Також товари можуть супроводжуватися його зображенням.

Замовлення - належним чином виконаний запит покупця про покупку та доставку до адреси, зазначеної покупцем, вибраним на сайті.

3. Тема договору

3.1. Тема цієї Угоди полягає у наданні користувачеві можливість придбати для особистих, сімейних, домашніх та інших потреб, не пов'язаних з впровадженням підприємницької діяльності, товарами, представленими в каталозі інтернет -магазину за адресою https: // 10fthoop. com/каталог.

3.2. Ця угода стосується всіх видів товарів та послуг, представлених на сайті, тоді як такі пропозиції з описом присутні в каталозі інтернет -магазину.

4. Товар та процедура для придбання

4.1. Супровідні фотографії товарів можуть дещо відрізнятися від фактичного вигляду товарів, враховуючи особливості кольорної передачі різних пристроїв, з якими сайт видно. Описи/характеристики, що супроводжують товари, не вимагають комплексного інформаційного вмісту і можуть містити помилки. Інформація, представлена ​​на сайті, робиться кожні 5 хвилин.

4.2. За відсутності товарів, замовлених покупцем на складі продавця, останній має право виключити вказані товари з замовлення / скасувати замовлення замовника, повідомляючи покупця про це, надіславши відповідне електронне повідомлення на адресу, зазначену вказаною Покупець під час реєстрації або по -іншому.

4.3. У випадку ануляції повністю або частково передплаченого замовлення вартість скасованих товарів продавця повертається покупцеві так, як виплачували товари.

4.4. Покупець несе повну відповідальність за надання неправильної інформації, що спричинило за собою неможливість належного виконання його зобов'язань перед покупцем.

4.5. Після розміщення замовлення на сайті покупцеві надається інформація про орієнтовну дату доставки. Менеджер, який обслуговує це замовлення, роз'яснює деталі замовлення, координує дату доставки, що залежить від наявності замовлених товарів на складі продавця та часу, необхідного для обробки та доставки замовлення.

4.6. Очікувана дата передачі замовлення до служби доставки повідомляється покупцеві менеджером, який обслуговує замовлення електронною поштою або під час контрольного дзвінка покупцеві.

5. Процедура ціни та оплати

5.1. Ціна кожного окремого продукту визначається продавцем і вказується на веб -сайті інтернет -магазину. Ціна замовлення визначається шляхом додавання ціни на всі товари, що входять до замовлення, та ціну доставки, яка дорівнює сумі, яку потрібно виплачувати, що вказується на веб -сайті інтернет -магазину під час розміщення замовлення в той час його розміщення.

5.2. Ціна договору дорівнює ціні замовлення. Сума замовлення може змінюватися залежно від ціни, кількості або номенклатури товарів.

5.3. Покупець платить за товари відповідно до замовлення. Покупець самостійно вибирає з таких методів оплати:

·       Готівковий розрахунок;

·       Безготівковий розрахунок.

5.4. Замовлення вважається виплаченим з моменту отримання платежу продавця або його представника. Факт виплати замовлення вказує на згоду покупця у умовах цієї Угоди.

5.5. Ціна товару, що вказується на веб -сайті інтернет -магазину, може бути змінена продавцем в односторонньому порядку. У той же час ціна товарів, замовлених покупцем, не може змінюватися.

5.6. Поки кошти покупця на рахунок продавця не зарезервовані. Продавець не може гарантувати доступність товарів продавця у сумі, зазначеній під час розміщення замовлення, в результаті того, що замовлення на обробку замовлення може збільшуватися. Якщо необхідно погасити гроші продавцю покупцеві за повернення коштів, покупець зобов’язаний повідомити продавця про деталі банківського рахунку, на який продавець зобов'язаний переказувати кошти.

6. Повернення товарів та готівки

6.1. Повернення товарів хорошої якості:

6.2.1. Покупець має право відмовитись від замовлених товарів у будь -який час перед тим, як отримувати його, і після отримання товару протягом 14 днів, не рахуючи день покупки. Повернення товарів належної якості можливе, якщо його презентація, споживчі властивості зберігаються, а також документ, що підтверджує факт та умови для придбання вказаних товарів.

6.2.2. Якщо покупець відмовляється від товару відповідно до пункту 6.2.1. Продавець повертає йому вартість повернених товарів, за винятком витрат продавця, пов'язаних з доставкою товарів, повернених покупцем, протягом 10 днів з дати отримання повернених товарів до складу продавця разом із заповненим замовником на повернення.

6.2.3. Якщо на момент апеляції покупця подібні товари не продаються з продавцем, покупець має право відмовитись виконувати цю Угоду та вимагати відшкодування, сплаченого за вказану кількість грошей. Продавець зобов’язаний повернути суму грошей, сплачених за товари, повернені протягом 3 днів з дати повернення товарів.

6.3. Повернення товарів недостатньої якості:

6.3.1. Товари неадекватної якості означають продукт, який має чіткий дефект у виробничому характері. Отриманий продукт повинен відповідати опису на сайті. Різниця між елементами дизайну або дизайном з опису на веб -сайті не є ознакою неадекватної якості.

6.3.2. Поява товару, а також повнота всього замовлення повинен перевірити одержувачем під час доставки товару.

6.3.3. При доставці товарів покупець ставить свій підпис у квитанцію про доставку. Після отримання замовлення претензії на зовнішні дефекти товарів, його кількість, повнота та форма товару не приймаються.

6.3.4. Вимоги до повернення суми, сплаченої за товари, підлягають задоволенню протягом 14 днів з дати подання відповідної вимоги (Закон України № 1023-XII «Про захист прав користувача», 05/12/12/12/12/12/12/12/12/12/12/12/12/12/12/12/12/12/12/12/ 1991).

6.4. Повернення повертається шляхом повернення вартості платних товарів банківській картці або готівкою.

7. Відповідальність

Продавець не несе відповідальності за вибір покупця товару, він лише гарантує відповідність замовлених посад.

8. Додаткові умови

8.1. Інтернет -магазин та надані послуги можуть бути тимчасово частково або повністю недоступними через профілактичну чи іншу роботу або з будь -яких інших причин технічного характеру. Технічна служба продавця має право періодично проводити необхідну профілактичну чи іншу роботу з попереднім повідомленням клієнтів або без нього.

8.2. Положення українського законодавства застосовуються до відносин між користувачем/покупцем та продавцем.

8.3. Що стосується обставин сили, зафіксованих відповідними органами влади, сторони звільняються від виконання цієї Угоди.

8.4. Визнання Судом Невправність будь -якого положення цієї Угоди не спричиняє недійсності решти положень.