Ваша країна Украина ?
Інтернет магазин 10ft працює в наступних країнах:
Підтвердіть Ваш регіон або виберіть свою країну з переліку вище.
Выбрав вашу страну вам будет показана продукция, которая доступна для доставки в ваш регион. В ином случае цены и стоимость доставки будут отличаться.

Топ бюджетних баскетбольних кросівок

19.11.2022

 

Баскетбольні кросівки можуть бути дорогими, але не обов'язково мають. У цьому списку ви побачите одні з найкращих бюджетних баскетбольних кросівок 2022 року за ціною та якістю до 3000грн.

 

                 –> Купити баскетбольні кросівки

 

1. Nike Precision IV

Ціна - 2566грн

Дай волю швидкості та спритності.

 Ідеальна модель для гравців, які швидко та різко поводяться під час гри на майданчику. Nike Precision 4 поєднує в собі низькопрофільний дизайн, завдяки чому ви можете максимально використовувати свою швидкість та спритність під час ігор.

 

2. Nike Precision 6

Ціна - 2920грн

Nike Precision 6 розроблений, щоб дозволити швидким гравцям перемикати швидкість і напрямок, зберігаючи контроль. Гнучкий низький верх — від плюшевого коміра та язичка до модифікованої тяги у формі ялинки — дозволяє максимально використовувати свої навички, прискорюючи темп гри.

 

 

3. Nike Renew Elevate 3

Ціна - 2957грн

Підніміть рівень своєї гри з Nike Renew Elevate 3. Спеціально налаштований для двосторонніх гравців, які хочуть впливати на напад та захист, ця взуття допоможе вам оптимізувати свої здібності завдяки підтримці протягом усієї гри. Покращене зчеплення та аркова підтримка.

 

4. Nike Giannis Immortality

Ціна - 2992грн

НАЙКРУТІШИЙ ФРІК У ГАЛАКТИЦІ

     Янніс – зірка баскетболу, який підкорив серця мільйонів. Мов потужний магніт він притягує до себе захисників і обминає їх з вражаючою легкістю, мов Зевс, що знищує астероїди своїми молниями.

Вигнута амортизуюча подушка для плавних рухів.

 

5. Puma Court Rider

Ціна - 2994грн

PUMA Court Rider — нова баскетбольна модель, що поєднує стиль лайфстайл-лінійки Rider і технології PUMA Hoops.