Ваша країна Украина ?
Інтернет магазин 10ft працює в наступних країнах:
Підтвердіть Ваш регіон або виберіть свою країну з переліку вище.
Выбрав вашу страну вам будет показана продукция, которая доступна для доставки в ваш регион. В ином случае цены и стоимость доставки будут отличаться.

Баскетбольні кросівки Puma x Lamelo Ball MB.03

15.02.2024

Токсичні кросівки Puma Lamelo Ball

 

Тільки коли ви думаєте, що бренди кросівок не можуть більше підняти ажіотаж, Puma піднімає його на інший рівень. Дехто би сказав, що потойбічний рівень хвилювання, який явно не звідси. Це слова, щоб описати обличчя баскетбольного підрозділу бренду - Lamelo Ball.

 

Захісник Шарлотти Хорнетс протягом багатьох років вирощував вірну фан -базу завдяки його кричущому стилю гри та ще більш електризуючій персоні. Третій кросівки Ball, Puma MB.03, поки що випущено у двох кольорах. Однак ми вважаємо, що третій внесок може бути найкращим досі.

 

 

 

Сильно розроблений Ball, MB.03 "Toxic" кольоровий колір натхненний його переконанням, що він з іншого світу, що містять психоделічні кольори підпілля та графіки, що нагадують власні чужі татуювання Бола. 

 

PUMA MB.03

 

Фіолетові та зелені баскетбольні кросівки Lamelo Ball.

Детальний погляд на кросівки Puma Lamelo Ball.

 

 

MB.03 "TOXIC" приносить потойбічний стиль та виступ Балу, як ніколи. Флуоресцентний кольоровий колір оснащений підтримуючим, двошаровим сітчастим верхнім та середньою підошвою Nitro ™ для надзвичайної сили на корті.

 

MB.03 також включає в себе повноцінну інженерну гумову сполуку для підвищення міцності та тяги, що ідеально підходить для швидких скорочень, а також легкої та дихаючої пристосування.

 

 

"Я радий представити токсичний MB.03", - сказав Бал. "Це взуття відображає мою особистість і мій стиль, і я не можу чекати, щоб стати свідком магії, яку вони приносять до корту".

 

 

Купити баскетбольні кросівки Puma x Lamelo Ball MB.03 у цих двох неймовірних кольорах - https://10fthoop.com/search?term=Puma+x+Lamelo+Ball+MB.03