Ваша країна Украина ?
Інтернет магазин 10ft працює в наступних країнах:
Підтвердіть Ваш регіон або виберіть свою країну з переліку вище.
Выбрав вашу страну вам будет показана продукция, которая доступна для доставки в ваш регион. В ином случае цены и стоимость доставки будут отличаться.

Практично і стильно - Jordan Why Not.5

29.11.2022

Баскетбольні кросівки від Рассела Вестбрука “Why Not? .5”

На зображенні тут Jordan “Why Not?” .5, який з’явиться на прилавках навесні 2022 року. Основний колір “Inner City” розроблено у співпраці з модним лейблом Вестбрука Honor the Gift. За словами бренду, цей макіяж відзначає його коріння в Лос-Анджелесі та те, як віра в себе може допомогти кожному досягти своєї мрії. Варто зазначити, що система найменування для лінії підпису Вестбрука змінилася, оскільки вони відмовилися від частини «Zer0», яка допомогла ідентифікувати «Чому ні?» попередники .5.

Матеріали

“Why Not? .5” розроблено, щоб мати міцний практичний вигляд кросівок для бігу на стежках, поєднаний із знайомим "Чому б і ні?" лінійні мотиви, такі як суперечливі кольори та асиметричні матеріали. Взуття має напівпрозорі матеріали на верху, які доповнюють швидкі рухи Вестбрука, тоді як стрічки в середині стопи, зовнішня опора п’яти та ремінці працюють разом, щоб утримувати його ногу на місці. Доповненням до дизайну є блок Zoom Air великого об’єму в передній частині проміжної підошви для віддачі енергії та підошва зі шлейфом для максимального зчеплення.

 

 

Придбати Jordan “Why Not? .5” можна -> тут