Ваша країна Украина ?
Інтернет магазин 10ft працює в наступних країнах:
Підтвердіть Ваш регіон або виберіть свою країну з переліку вище.
Выбрав вашу страну вам будет показана продукция, которая доступна для доставки в ваш регион. В ином случае цены и стоимость доставки будут отличаться.

Баскетбольні ютубери

25.05.2023

Баскетбольного контенту зараз дуже багато!  Але знайти дійсно якісний матеріал – важко. Переважна більшість інфлюенсерів орієнтується на кількість замість якості. Проте все ж таки є такі блогери, які підходять до створення своїх відео з усією душею, і один з таких – це DC Heat.

 

Цей хлопець використовує креативний підхід в той час, коли його колеги продовжують знімати прості банальні ігри 1 на 1. Історія, монтаж, гумор – в нього є все! Пропонуємо познайомитись з його творчістю з цього відео, де він пропоную гроші тому, хто зможе його обіграти на вулицях Нью-Йорка!

 

 

Зараз Нікола Йокіч веде свою команду до фіналу НБА. А що буде, якщо баскетбольна команда буде складатися одразу з пʼяти таких Йокічів?

 

 

Таке ж саме питання можна задавати і про Стефа Карі!

 

 

Якщо ви памʼятаєте, яким видовищним був SlamBall, то ви точно не захочете пропустити це відео! 

 

 

Що буде, якщо зібрати кращих стрітболістів в одному залі та організувати турнір 1 на 1 ? Відповідь є тут!

 

 

Більше цікавого матеріалу можна знайти у DC Heat на каналі, тож підпішіться https://www.youtube.com/@DCHeat , а ми і надалі будемо радити вам класний баскетбольний контент!