Ваша країна Украина ?
Інтернет магазин 10ft працює в наступних країнах:
Підтвердіть Ваш регіон або виберіть свою країну з переліку вище.
Выбрав вашу страну вам будет показана продукция, которая доступна для доставки в ваш регион. В ином случае цены и стоимость доставки будут отличаться.

AIR – офіційний трейлер

23.04.2023

AIR – офіційний трейлер

 


У фільмі розповідається про початок 1980-х років, коли компанія Nike починала свою діяльність у грі баскетбольних кросівок, яку створили Майкл Джордан і бренд Air Jordan.

У центрі фільму Сонні Ваккаро (роль якого грає Метт Деймон), який намагається повернути долю Nike у баскетбольному відділі, коли він виявляє новачка Майкла Джордана та готовий поставити свою кар’єру на те, щоб він став наступним найкращим гравцем.

Додатковий акторський склад включає Джейсона Бейтмана в ролі Роба Штрассера, Кріса Мессіни в ролі Девіда Фалька, Марлона Вейанса в ролі Джорджа Рейвелінга, Кріса Такера в ролі Говарда Вайта, Метью Махера в ролі Пітера Мура, Густава Скарсгарда в ролі Горста Дасслера та Джуліуса Теннона в ролі Джеймса Джордана.

Минулого місяця Amazon і Аффлек оголосили, що AIR отримає традиційний кінотеатральний прокат по всьому світу, перш ніж дебютувати на Prime Video пізніше, але дата ще не буде оголошена (дата потокового випуску залежатиме від касових показників, принаймні для деяких ступінь). Такий реліз – значний крок для стримера.